niedziela, 28 października 2012

Coś innego, czyli duży biust

Wbrew pozorom wiele dziewczyn cierpi na... za duży biust.
Na WF-ie nie do wytrzymania (tym bardziej z chłopakami - brrr), brak młodzieżowych fasonów staników, obcy faceci gapiący się na nas.
Niezbyt przyjemna propozycja, prawda?
No to co na to zaradzić, jeśli masz np.12 lat, twoje koleżanki nie mają nawet potrzeby noszenia stanika a ty... 75 D? Tak się zdarza (w mojej klasie też tak było - moja przyjaciółka Ania nieraz wypłakiwała mi się, że jakiś "żul" gapi jej się w biust, a gdy wchodzi do sklepu z bielizną ekspedientki wybałuszają na nią oczy - tym bardziej że była dość szczupła i niska. Raz nawet poprosiła mamę o kupno biustonosza, a gdy ta w intimisimi poprosiła o rozmiar 70 D sprzedawczyni opryskliwie powiedziała: "Myślę, że najpierw warto przymierzyć miseczkę C, o ile nie B")
Dobra, znowu się rozpisałam :P
A więc, do rzeczy:

1. Sport. Uprawiasz jazdę konną, jogging, akrobatykę lub po prostu chodzisz na WF? Proponuje staniki sportowe (niekoniecznie topy!) podtrzymujące biust i chroniące przed "skakaniem" i deformacji piersi. Taki trzeba przymierzyć, bo jest bezszwowy i co za tym idzie bezmiseczkowy.

www.leafit.pl/ - sportowy sklep sportowy. W nim znajdziesz interesujące Cię 

biustonosze. Np. taki jak powyżej :)


2. Noś stanik ZAWSZE. Musisz czuć się komfortowo, a nie co chwilę myśleć, czy coś ci przez bluzkę nie wystaje.Wypróbuj wiele  modeli, może za którymś razem trafisz na idealny, który będziesz nosić z przyjemnością.
3.Pamiętaj - piersi to atrybut kobiecości. Czuj się z tego dumna. 
4. Jeśli ogólnie dojrzewasz bardzo szybko (a nie chcesz) zrezygnuj z kurczaków i kukuryczy, które zawierają hormony, przyśpieszające dojrzewanie.
5. Jeśli mimo wszystkich powyższych rad czujesz się skrępowana z powodu dużego biustu nie noś obcisłych bluzek, uwydatniających kobiece kształty. 
Jeśli chcecie wiedzieć jeszcze coś, śmiało pisać w komentarzach.
PS. Tak, wiem ciągle staniki i staniki, ale najpierw skończymy ten temat  i dopiero wtedy zabierzemy się za następny :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz